Příměstský tábor Malý záchranář 2020

Mílí rodiče, vítáme Vás na stránce věnované aktuálním informacím o Letním příměstském táboře

Malý záchranář 2020. Opět chystáme zajímavý program pro nadcházející prázdniny. Termíny a program již začátkem ledna 2020! Těšíme se na Vás!

 

Tabor 2018 letakTábor organizuje vzdělávací společnost Zdravotníci, která měsíčně proškolí v programech první pomoci více než tisíc dětí. 

 

Naším hlavním cílem je přenést zkušenosti z každodenních vzdělávacích akcí, které pořádáme v mateřských a základních školách, a nabídnout dětem záchranářský program během letních prázdnin.

 

Program tábora bude velice pestrý, plný akce, soutěží, her a úkolů se záchranářskou tématikou. Každý den se budeme věnovat jedné záchranářské profesi.

 

Zvláštní důraz klademe na první pomoc, bezpečné chování a prevenci nebezpečných situací, které mohou děti potkat v jejich každodenním životě. Vše zábavnou a hravou formou.

 

Jsme pyšní, že tábor Malý záchranář získal v minulých letech záštity radního hlavního města Prahy pro bezpečnost, pana Bc. Libora Hadravy a radního pro oblast zdravotnictví, pana Ing. Radka Lacka.

 

 

 

  • Navštívíme profesionální hasičskou stanici. Pod dohledem prosi hasičů si prohhlédneme techniku, vybavení stanice i hasičských vozů… odpoledne se ponese v duchu hasičských soutěží o Soptíkův pohár

 

  • Navštívíme Policejní muzeum Praha a kromě prohlídky muzea absolvujeme program přpravený preventisty Policie ČR na míru dětem včetně dopravního hřiště.

 

  • Strážníci Městské policie Prahy 11 nám předvedou ukázky jezdecké policejní skupiny a výcviku policejních koní.

 

  • K dispozici budeme mít náš plně vybavený sanitní vůz, se kterým si zahrajeme na skutečné zdravotnické záchranáře. Připravená je celá ředa modelových situací, maskování poranění a spousta zábavy, která souvisí s prací záchranářů.

 

  • S dětmi absolvujeme také celotáborovou hru, při které se děti hravou a zábavnou formou dozví, jak funguje naše tělo. Budeme tvořit kostru, krevní oběh, mozek…. a dozvíme se spoustu zajímavých informací o fungování našeho těla. Děti si také domů odnesou postavičky záchranářů, které si vyrobí během táborových workshopů.
Partneři
Tábor v médiích

Malý záchranář neunikl pozornosti médí. V minulých ročnících nás navštívila Česká televize, TV Praha a redakce magazínu Blesk pro ženy :-)

 

Podvejte se na reportáže o nás:

 

Časté otázky a odpovědi

Příměstský tábor je vhodný pro holky i kluky od 6 do 12 let věku. Přivést je můžete již od 8 hodin ráno a zůstat mohou až do 17:00 hodin.

Aktuální termíny na léto 2020

Sledujte prosím náš web. Těšíme se na Vás!

Kontaktní formulář

Vyplňte prosím formulář níže a vše potřebné s Vámi dohodneme.

Potřebujete více informací? Napište nám do poznámky, co Vás zajímá a nebo nám rovnou zavolejte na tel. 723 485 462, nebo napište na email tabor@zdravotnici.cz.

 

Vaše jméno:

Váš email:

Váš telefon: (123 456 789)

Vyberte termín tábora:

V případě, že chcete poslat Vaše dítě na více turnusů, zaškrtněte prosím všechny Vámi vybrané.

Poznámka:

Po obdržení informací z tohoto formuláře Vám obratem pošleme přihlášku v elektronické podobě. Děkujeme!

Fotogalerie z loňského ročníku

Letní příměstský tábor „Malý záchranář“ reaguje na zvyšující se zájem rodin s dětmi o atraktivní program se záchranářskou tématikou. Během táborových her vyzkoušíme skutečné záchranářské vybavení, navštívíme hasičskou stanici, zavítají k nám policisté. Děti se mohou těšit na program nabitý akcí, zážitky a zajímavými informacemi. A my se těšíme na spoustu nových záchranářů :-)

Bc. Zbyněk Pokorný, hlavní vedoucí tábora