Programy pro mateřské školy

 Program první pomoci

DSC_0392

Nabízíme Vám vzdělávací program, který vstřícnou a zábavnou formou seznámí děti s poskytováním první pomoci. Celý program je veden formou hry, obsahuje celou řadu důležitých informací. S dětmi se naučíme, jak přivolat pomoc a jak se mají zachovat při úrazech a akutních stavech.

 

S pomocí plyšového kamaráda, záchranáře Pepíka, ukážeme, jak zastavit krvácení anebo ošetřit drobná poranění. Děti si všechno prakticky vyzkouší, což je nezbytná podmínka výuky první pomoci. Součástí programu je atraktivní ukázka a prohlídka sanitního vozu ve Vaší školce. Děti si vyzkouší přístroje, vybavení i celou řadu pomůcek, které záchranáři používají při své práci.

 

Děti si s sebou mohou vzít svého plyšového kamaráda, kterému ošetří rány, zlomeniny i krvácení pod vedením profesionálních záchranářů. V závěru programu si děti vyrobí postavičku záchranáře Pepíka a obdrží diplomy. Programy jsou vhodné pro děti ve věku 3 – 6 let.

 

Délka kurzu: 70 – 80 minut, dle počtu dětí

Místo konání: ve Vaší škole

Cena: stanovujeme individuálně

 

 

Zkušenosti máme s dětmi různého věku a v loňském školním roce jsme našimi programy proškolili přes pět tisíc dětí mateřských, základních i středních škol. Naší hlavní specializací je školící a vzdělávací činnost v první pomoci a předlékařské neodkladné péči, šíření povědomí o poskytnutí první pomoci, záchraně života a ochraně života a zdraví. Jsme akreditovaná vzdělávací instituce MŠMT a MZ.

Fotogalerie

 Tajemství našeho těla

 

Novinkou letošního roku je vzdělávací program s nádechem workshopu s názvem „Tajemství našeho těla“.

 

V rámci programu se společně s dětmi vydáme na putování fascinujícím světem lidského těla. Děti poznají základy biologie lidského těla a dozvědí se mnoho zajímavých informací

o stavbě a funkci jednotlivých orgánových soustav.

 

S dětmi si vyrobíme postavičku krvinky Dáši, která bude ústřední postavou celého příběhu a bude nás provázet celým programem. Vysvětlíme si co je zdravá výživa a jak důležitá je hygiena. Připomeneme si také důležitost zdravého životního stylu. Jak už jste od nás zvyklí, program je veden vtipnou a zábavnou formou. Je plný úkolů a her, které budou Vaše děti bavit! Programy jsou vhodné pro děti ve věku 3 – 6 let.

 

 

Délka kurzu: 60 – 80 minut, dle počtu dětí

Místo konání: u Vás ve škole

Cena: stanovujeme individuálně

 

Každý účastník si vyrobí postavičku krvinky Dáši.

Fotogalerie