Příměstský tábor Malý záchranář 2023

Mílí rodiče, vítáme Vás na stránce věnované aktuálním informacím o Letním příměstském táboře Malý záchranář – léto 2023.

Příměstský tábor bude v roce 2023 probíhat ve TŘECH termínech v prostorách Základní školy KATEŘINKY, Praha 4 , nedaleko metra Háje a Opatov.

Všechny tři turnusy jsou vhodné pro děti od 1. třídy základní školy. Nemusíte se bát přihlásit k nám ani svého mládežníka/teenagera.  

Program jednotlivých turnusů zvládnou všechny věkové kategorie, včetně dětí, které u nás budou poprvé.

 


Tábor organizuje vzdělávací společnost Zdravotníci, která měsíčně proškolí v programech první pomoci více než tisíc dětí. 

 

Naším hlavním cílem je přenést zkušenosti z každodenních vzdělávacích akcí, které pořádáme v mateřských a základních školách, a nabídnout dětem záchranářský program během letních prázdnin.

 

Program tábora bude velice pestrý, plný akce, soutěží, her a úkolů se záchranářskou tématikou. Každý den se budeme věnovat jedné záchranářské profesi.

 

Zvláštní důraz klademe na první pomoc, bezpečné chování a prevenci nebezpečných situací, které mohou děti potkat v jejich každodenním životě. Vše zábavnou a hravou formou.

 

Jsme pyšní, že tábor Malý záchranář získal v minulých letech záštity radních hlavního města Prahy.

Partneři
Tábor v médiích

Malý záchranář neunikl pozornosti médí. V minulých ročnících nás navštívila Česká televize, TV Praha a redakce magazínu Blesk pro ženy :-)

 

Podvejte se na reportáže o nás:

 

Časté otázky a odpovědi

Příměstský tábor bude v roce 2022 probíhat ve DVOU termínech. 

Všechny tři turnusy jsou vhodné pro děti od 8. roku, res po absolvování 1. třídy základní školy. Nemusíte se bát přihlásit k nám ani svého mládežníka/teenagera.  

Program jednotlivých turnusů zvládnou všechny věkové kategorie, včetně dětí, které u nás budou poprvé.

Aktuální termíny na léto 2023

1. turnus 10. – 14.7. 2023

Termín obsazen, prosíme, vyberte 2. či 3. turnus.

Děkujeme!

Vaše jméno:

Váš email:

Váš telefon: (123 456 789)

Vyberte termín tábora:
 1.Turnus 10. - 14.7. - Termín Obsazen 2.Turnus 17. - 21.7. 3.Turnus 24. - 28.7.

Poznámka:

Po obdržení informací z tohoto formuláře Vám pošleme bližší informace a přihlášku v elektronické podobě. Děkujeme!

Fotogalerie z minulých ročníků

Letní příměstský tábor „Malý záchranář“ reaguje na zvyšující se zájem rodin s dětmi o atraktivní program se záchranářskou tématikou. Během táborových her vyzkoušíme skutečné záchranářské vybavení, navštívíme hasičskou stanici, zavítají k nám policisté. Děti se mohou těšit na program nabitý akcí, zážitky a zajímavými informacemi. A my se těšíme na spoustu nových záchranářů :-)

Bc. Zbyněk Pokorný, hlavní vedoucí tábora