Kurzy pro studenty středních škol

DSC_0010

V rámci našich programů ve školách jsme opakovaně testovali schopnost žáků a studentů vstřebávat informace při kurzech první pomoci a vytvořili jsme kurzy koncipované přímo pro ně. Jsou více interaktivní a zaměřeny především na získání praktických dovedností při poskytování první pomoci.

 

Připravíme modelové situace a reálně namaskovaná poranění. Učíme je rozpoznat závažnost akutního stavu, ošetřit rány, zlomeniny, popáleniny i krvácení. Studenti si všechno prakticky vyzkouší, což je nezbytná podmínka pro výuku první pomoci. Procvičujeme neodkladnou resuscitaci na resuscitačních modelech. Cvičíme také simulovanou komunikaci s dispečinkem zdravotnické záchranné služby.

 

Klademe důraz na týmovou spolupráci a motivujeme je k poskytnutí první pomoci. Nezapomínáme ani na bezpečnost a prevenci.

 

 

Délka kurzu: 90 minut (2 vyučovací hodiny)

Místo konání: ve Vaší škole

Cena: stanovujeme individuálně

 

Zkušenosti máme s dětmi různého věku. V loňském školním roce jsme našimi programy proškolili přes pět tisíc dětí mateřských, základních i středních škol. Naší hlavní specializací je školící a vzdělávací činnost v první pomoci a předlékařské neodkladné péči, šíření povědomí o poskytnutí první pomoci, záchraně života a ochraně života a zdraví. Jsme akreditovaná vzdělávací instituce MŠMT a MZ.

Fotogalerie